Szukanie zaawansowane

Łóżko stół do masażu rehabilitacyjny sterowany elektrycznie RELAXO Białe (1461)

Cena: 4 228,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 26 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 6 dni (pią 02 paź 2020 18:40:28) Sprzedający: sklepzprl (0)
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
(Łódzkie)

Opis

Nazwa producenta: Stół łóżko rehabilitacyjne do masażu RELAXO biały

Profesjonalny stół do masażu PHYSA RELAXO wyróżniający się wysoką jakością wykonania. wysoką funkcjonalnością oraz możliwościami sterowania.
Eleganckie i staranne wykonanie doskonale dopasowuje łóżko do wnętrza gabinetu masażu a optymalne wypełnienie obicia zapewnia wygodę osobie korzystającej z zabiegu i ułatwia pracę fizjoterapeucie.

Łóżko jest niezwykle stabilne dzięki solidnej ramie wykonanej ze stali i solidnej podstawie. Daje wiele możliwości regulacji a jego mechanizmy w łatwy sposób pozwalają na szybkie przestawianie w dowolną pozycję i optymalną wysokość. W zagłówku znajduje się otwór na twarz o wymiarach 13 x 19cm (w najszerszym i najdłuższym miejscu). Otwór można zaślepić dołączoną poduszką.

Sterowanie łóżka jest zapewnione przez ciche silniki elektryczne obsługiwane przez pilota ręcznego oraz pilota nożnego. W ramie łóżka zamontowano uchwyt na pilota ręcznego oraz wieszak na ręczniki.

W stole do masażu zastosowano bardzo wydajny elektryczny mechanizm sterujący dzięki któremu mamy możliwości regulacji wysokości łóżka od 49 do 88 cm
Możliwość ręcznej regulacji nachylenia oparcia również do pozycji pochylonej poniżej płaszczyzny stołu znacznie ułatwia amortyzator gazowy.

Podstawa stołu wyposażona jest w 4 jezdne kółka dzięki czemu przemieszczenie mebla nie stanowi żadnego problemu. Po ustawieniu łóżka w pożądanym miejscu kółka chowa się a całość stoi na stabilnych wytrzymałych nogach.

Obicie mebla wykonano z wodoodpornej i olejoodpornej eko-skóry. z której łatwo i szybko można usunąć wszelkie zabrudzenia. Struktura materiału obicia została specjalnie zaprojektowana do stołów do masażu dzięki czemu powierzchnia materiału jest odporna na ścieranie przy intensywnym użytkowaniu.

 
Parametry techniczne
Model Relaxo White
Nr katalogowy 10040034
Stan artykułu Nowy
Materiał Ekoskóra. metal
Minimalna wysokość 44 cm
Maksymalna wysokość 90 cm
Akcesoria Pilot zdalnego sterowania
Dodatkowe informacje Łóżko wyposażone w pedał do regulacji wysokości oraz ręcznie regulowany zagłówek (amortyzator gazowy)
Wymiary (DxSxW) 195.00 x 65.00 x 50.00 cm
Waga 70.00 kg
Wymiary wysyłki (DxSxW) 200.00 x 51.50 x 71.00 cm
Waga wysyłki 85.25 kg

W zestawie:
  • - stół do masażu - łóżko do masażu RELAXO
  • - ręczny pilot do sterowania łóżkiem
  • - nożny pilot do sterowania łóżkiem
  • - instrukcja obsługi

Ten model stołu do masażu dostępny jest również z innymi kolorami obicia. Cała oferta dostępna jest na naszych stronach.
  • Formy płatności
  • Warunki dostawy
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce